Συζητήθηκε την Πέμπτη 3 Οκτωβρίου στην Επιτροπή Παραγωγής και Εμπορίου της Βουλής το νομοσχέδιο για τις ΑΠΕ του ΥΠΕΚΑ παρουσία της πολιτικής του ηγεσίας, βουλευτών, φορέων και εκπροσώπων των ΑΠΕ. Ο Πρόεδρος του ΣΠΕΦ κος Στέλιος Λουμάκης αφού ανέλυσε τις θέσεις του Συνδέσμου, κατέθεσε το σχετικό υπόμνημα με τα σημεία επί του ν/σ, όπως άλλωστε επικοινωνήθηκαν και σε όλη την φάση της διαβούλευσης.
Επισυνάπτονται τα κύρια σημεία της ομιλίας. Κάντε κλίκ εδώ για να την δείτε ![](/images/stories/pdficonsmall.png)
![](/images/stories/pdficonsmall.png)
Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 28 Δεκεμβριου 2014 19:33